User Details

Username: czeaborcja
Website: www.klinika-ginekologiczna.com/aborcja-usuwanie-ciazy/
Facebook: None provided
Twitter: None provided
Soundcloud: None provided
Account Status: enabled
Member since: Sep 23 2022
About czeaborcja: Aborcja Czechy - jedna z najlepszych klinik, działających w trybie jednodniowym. Bardzo wysoką pozycję zawdzięcza nam współpracowanie z zaufanymi partnerami i klinikami. Dzięki czemu jesteśmy zaopatrywani w najwyższej jakości sprzęt oraz zapewniamy pacjentkom bardzo wysokie standardy. Stawiamy nacisk na dokładność zabiegu i profesjonalizm przeprowadzanych zabiegów. Każdy z zabiegów jest wykonywany przez wyselekcjonowany personel, z zastosowaniem profesjonalnego sprzętu, tak by życiu pacjentki nic nie zagroziło. Opiekujemy się każdą z pacjentek, od pierwszego kontaktu po sam zabieg usunięcia ciąży i jej stan po. W razie potrzeby zapewniamy transport i co ważne utrzymujemy najwyższy komfort pobytu w naszej Czeskiej klinice.

Usuwanie ciąży Czechy - zapewniamy anonimowość oraz bezpieczeństwo zabiegu. Kadra naszej kliniki składa się z wykwalifikowanego oraz w pełni profesjonalnego personelu. Troszczymy się o każdą z pacjentek, która odwiedza naszą klinikę w Czechach – bez wyjątku. Pracujący u nas lekarze z wieloletnim doświadczeniem pozwalają nam na wykonywanie usług na najwyższym poziomie. Zapewniamy bezpieczeństwo i komfort każdej pacjentce w klinice Czechy. W znacznej ilości sytuacji nie wymagamy badań, papierów i dokumentów, czy testów – co potrzebne wykonamy w klinice.

Wykonanie usunięcia ciąży na terenach Czech jest całkowicie legalne (oczywiście, z dotrzymaniem określonego czasu trwania ciąży - aborcja możliwa do dwunastego tygodnia.). Coraz częściej Polki decydują się na aborcję w bliskich państwach jak Czechy. Kobieta ciężarna nie ponosi odpowiedzialności karnej za przerwanie ciąży. Szczególną uwagę kładziemy na bardzo wysoki komfort i pełną anonimowość pacjentek. Nikt nie musi podawać powodów ani informacji dotyczących przyjazdu do kliniki. Ważną informacją jest to, że Polskie prawo nie przewiduje skazania osób, które przeprowadziły aborcję na terenie kraju, gdzie jest to całkowicie legalne.
(report this profile)

Devices by czeaborcja

No devices have been posted by this user.


Comments by czeaborcja

No Comments Found